O stránkách doutniky.info

Kvalitní doutníky jsou kuřivem pro opravdové labužníky

Doutníky jsou u nás stále více skloňovaným pojmem. Nejen známí státníci a lidé ze showbusinessu, ale i úspěšní podnikatelé, oslavenci či gurmáni a požitkáři si dopřávají kvalitní prémiové doutníky které jsou u nás již běžně k dostání. Nejrozšířenější jsou kubánské doutníky, které mají dlouholetou tradici opředenou spoustou zajímavých příběhů a událostí. Vedle kubánských doutníků se však do popředí stále více dostávají cenově dostupnější doutníky z Dominikánské republiky či Nikaragui kvalita těchto doutníků si přesto moc nezadá s kvalitou pravé Kuby.

Kouření doutníků je dnes již téměř uměním, doutníkáři si vzájemně předávají své zkušenosti, diskutují o chutích a vůních doutníků a jejich kvalitách a přednostech. Doutníky si u nás za krátko získaly mnoho příznivců a již napevno zakotvily v srdcích mnoha požitkářů a gurmánů, kteří si svoji chvilku s doutníkem užívají i v kombinaci se sklenkou kvalitního alkoholu.

Doutniky.info Vás provedou světem doutníků

V Čechách i na Slovensku zažívají doutníky skutečnou renesanci, vznikají nové obchody, kluby a restaurace kde se kuřáci doutník scházejí a vyměňují si svoje zkušenosti. Jak již zde bylo napsáno doutníky můžeme označit za skutečné umění, množství druhů, velikostí, způsoby uskladnění, výroby, kouření či zapalování doutníků to vše a mnohem více o čem by se dalo povídat opravdu dlouho. Tyto stránky mají tedy za cíl pomoci všem začínajícím kuřákům doutníků aby se lépe orientovali se složité problematice a snadněji pronikli do pozoruhodného světa doutníků.

+18

Na závěr chceme podotknout, že veškeré informace jsou určeny pro osoby starší osmnácti let, i když se doutníky „nešlukují“ spadají pochopitelně do škatulky tabákových výrobků, které si osoby mladší 18-ti let dopřávat nemohou. Dále prohlašujeme že tyto stránky nejsou reklamou či propagací doutníků a tabákových výrobků, jedná se pouze o stránky informačního charakteru!